sala bankietowa przechlewo

Sala bankietowa

Wesele, przyjęcie?

Przestronna sala bankietowa do 140 osób


Sala bankietowa Człuchów Przechlewo Podano do stołu

 

Każde wydarzenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Chcesz, aby Twoja uroczystość przypominała królewski bal? Spełnimy to marzenie!

Nasza luksusowa i nowoczesna sala bankietowa, ozdobiona eleganckimi kryształami i pałacowymi zasłonami, pozwoli wszystkim gościom poczuć się jak w bajce. Gwarantujemy, że każde przyjęcie zorganizowane w tej stylowej sali będzie magiczne i niezapomniane.

Atutem sali bankietowej jest także zachwycający zielony teren wokół budynku. W porze wiosenno-jesiennej goście mogą rozkoszować się tam pięknym zapachem kwiatów i drzewostanów. Zagospodarowany taras zapewnia odpoczynek osobom zmęczonym całonocną zabawą.

W organizacji przyjęcia idealnego pomoże Ci Manager Restauracji, który zaproponuje wyjątkowe rozwiązania i podzieli się z Tobą wiedzą oraz doświadczeniem. Szef Kuchni pomoże Ci w wyborze menu, które zachwyci zarówno Ciebie jak i wszystkich gości przyjęcia. Nasza Pani Dekorator sprawi, że aranżacje stołów będą pasowały do charakteru przyjęcia i urzekną gości. Wykwalifikowana obsługa zadba o to, by przez całe przyjęcie Twoim gościom niczego nie zabrakło.   

Przyjęcie w restauracji Podano do Stołu będzie smaczne, piękne, magiczne i całkowicie bezstresowe.

Czy można chcieć czegoś więcej?

podano do stolu przedsionek
kwiaty
nakrycie

Wesele - kompleksowa organizacja

Dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu. Tradycyjne powitanie chlebem i solą, wykwintne dania naszego Szefa Kuchni oraz elegancka sala bankietowa z subtelną dekoracją sprawą, że ten dzień będzie wyjątkowy i niezapomniany.

Aby zapewnić Wam piękne i magiczne wspomnienia, zapewniamy kompleksową organizację przyjęcia weselnego. Już na etapie planowania gwarantujemy:

  • pomoc w wyborze menu;
  • porady dotyczące wystroju sali i dekoracji stołów;
  • pomoc w doborze kwiatów.

We własnym zakresie należy dostarczyć tort, wyroby cukiernicze, napoje oraz alkohol. Nie pobieramy tak zwanej opłaty korkowej.

Proponujemy także usługi dodatkowo płatne, takie jak: prosiak pieczony, stół wiejski, grill, ciasta, fontanna czekoladowa lub palma owocowa.

 

9 powodów

dlaczego warto u nas zorganizować wesele

1. Bogate doświadczenie.
2. Smaczna, naturalna kuchnia.
3. Profesjonalna obsługa.
4. Elegancka, klimatyzowana sala.
5. Dekoracje ze świeżych kwiatów.
6. Indywidualnie ustalane godziny serwowania posiłków.
7. Szeroka gama dodatkowych atrakcji.
8. Taras z ogrodem.
9. Gwarancja 100% satysfakcji.

Zapraszamy!
Czekamy na Twój kontakt!