restauracja podano do stolu dobre jedzienie

Oferta

Planujesz uroczystość dla bliskich osób? Chrzciny, komunię, urodziny, rodzinny obiad lub wesele? A może poszukujesz odpowiedniego miejsca na biznesowe spotkanie (np. kolację lub szkolenie)? Niezależnie od charakteru planowanego przez Ciebie wydarzenia gwarantujemy, że restauracja Podano do Stołu spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

SALE

Do dyspozycji gości oddajemy trzy niezależne sale:

  • Dwie sale restauracyjne (na 30 oraz 50 osób), urządzone w ciepłym, przytulnym stylu, które na życzenie mogą zostać połączone.
  • Salę bankietową (na 140 osób), która urzeka eleganckim wykończeniem i przestronnością, dzięki czemu jest idealnym miejscem do organizacji na przykład przyjęcia weselnego. Aby zapewnić gościom najwyższy komfort, sala bankietowa jest klimatyzowana.


Każda z sal posiada bezpośrednie wyjście na wspólny taras i ogród, własne zaplecze sanitarne oraz odrębne parkingi. Przystosowane są one zarówno do organizacji eleganckich przyjęć, jak i spotkań biznesowych z profesjonalnym wyposażeniem konferencyjnym.

 

KUCHNIA

Podano do Stołu to także wyborna kuchnia łącząca najlepsze smaki z całego świata. Wyszukane składniki i świeże, lokalne specjały, których połączenie tworzy niepowtarzalne i zachwycające kompozycje smakowe to nasza specjalność. Wszystkie potrawy przygotowywane są pod czujnym okiem szefa kuchni, który dba o to, by zachwycać podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

Menu zawsze przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę zaplanowany budżet, sezonowość produktów oraz Twoje sugestie.

 

OBSŁUGA

Podano do Stołu to miejsce, które tworzą ludzie. Nasza kadra jest niezawodna, wykwalifikowana i w pełni profesjonalna. Dzięki niej możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość usług i troskę o wszelkie detale. Nasi doradcy pomogą Ci w opracowaniu scenariusza przyjęcia, menu, aranżacji dekoratorskich i florystycznych. Zapewniamy, że będzie magicznie, pięknie i smacznie!

Nie przejmuj się, jeżeli do Twojego wydarzenia pozostało niewiele czasu. Nasza niezawodna załoga podejmuje się nawet krótkich terminów realizacji.

 

CATERING

Zapewniamy również profesjonalne usługi cateringowe oraz kompleksową organizację przyjęć we wskazanym przez Ciebie miejscu.

 

KIEDY I GDZIE NAS ODWIEDZIĆ?

Od maja do września zapraszamy Cię do nas codziennie w godzinach od 12.00 do 19.00. W pozostałych miesiącach pracujemy od czwartku do niedzieli. Oprócz dań z karty oferujemy również nowe, pyszne propozycje na każdy dzień.

Podano do Stołu mieści się w Przechlewie, w niedalekiej odległości od Człuchowa, Chojnic czy Koczały. Sprawdź dojazd.


Co wyróżnia naszą restaurację?


Doświadczenie, kreatywność, dokładność i wielka troska o detale. Wierzymy, że nasze propozycje zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Jeżeli szukasz nowych, wyjątkowych smaków, do których będziesz z chęcią wracać – odwiedź nas!